Casale Uno bestaat uit 4 appartementen in klassiek Italiaanse stijl. Elk appartement heeft een eigen terras en is voorzien van airco, open haard, wifi, satelliet tv, een woonkeuken met volledig ingerichte keuken met kookplaat, oven, koelkast met vriezer en een wasmachine. De slaapkamers beschikken alle over een ensuite badkamer met wastafel, douche, toilet en bidet.
De appartementen zijn geschikt voor 4 tot 9 personen.
Niet beschikbaar
Lees Meer
Casale Uno is goed te bereiken via een goed begaanbare verhard weggetje en beschikt over voldoende overdekte parkeerplekken.
Afstand strand: ongeveer 20 minuten met de auto.
Afstand bergen: ongeveer 20 minuten met de auto.
Prijzen 2022 per nacht voor 4 personen (+ 1 persoon extra):
Appartement 1 | bg | 2 slaapkamers | terras aan zwembadzijde onder de veranda.
Appartement 2 | bg | 2 slaapkamers | terras aan zwembadzijde onder de veranda.
Appartement 4 | 1e | 2 slaapkamers | terras met uitzicht heuvels.
Laagseizoen: 120,-
Middenseizoen: 132,-
Hoogseizoen: 152,-
Prijzen 2022 per nacht voor 6 personen (+ 3 personen extra):
Appartement 5 | 1e | 3 slaapkamers | terras met uitzicht heuvels.
Laagseizoen: 180,-
Middenseizoen: 198,-
Hoogseizoen: 228,-
De prijzen zijn exclusief de kosten voor een extra bed à 10,- per nacht of extra stapelbed à 20,- per nacht.
Laagseizoen: van 08-01 tot 30-04 en van 17-09 tot 17-12.
Middenseizoen: van 30-04 tot 01-07 en van 01-09 tot 17-09.
Hoogseizoen: van 01-07 tot 01-09.
In het hoogseizoen worden de appartementen alleen per week verhuurd. Zaterdag is de wisseldag.
Buiten het hoogseizoen is het mogelijk een verblijf korter dan een week te boeken en zijn we flexibel in aankomst en vertrekdagen.
Inclusief: eindschoonmaak, bed-, bad- en keukenlinnen (wekelijks verschoond), gas, water en electra, verwarming, wifi internet, satelliet tv, airco, wasmachine, zwembad gezamenlijk gebruik, bbq gezamenlijk gebruik.
Extra: dagelijkse schoonmaak 5,- per persoon , dagelijks wisselen linnengoed en badhanddoeken 5,- per persoon. Babybedje en babystoel 10,- per stuk per dag.
Lees Meer
Ontspannen plek met heerlijk zwembad, prachtige omgeving en ...
Wij hebben hier een heerlijke week gehad. Vijf jaar geleden ...
We hebben genoten! Wat een fantastisch huis en wat een prach...
Het waren 2 super leuke weken in dit huisje! We hebben he...
We had a wonderful stay at Casa Matilda. A warm welkom from...
Afgelopen zomer met onze 2 kids eerst 4 dagen in het apparte...
Dag Anne, Cherryhouse is een mooi en luxe appartement. Alle...
Wij hebben een hele mooie vakantie gehad in Le Marche in ons...
Beste Anne, We hebben goed vakantie gevierd in Casa Brancad...
Een superfijne week gehad.! Mooi huis. Heel schoon, en l...
Appartementen Casale Uno in Agriturismo Castorano
Casale Uno van Agriturismo Castorano bestaat uit 4 appartementen in klassiek Italiaanse stijl. Elk appartement heeft een eigen terras buiten en is voorzien van airconditioning, open haard, wifi, satelliet tv, een woonkeuken met volledig ingerichte keuken met kookplaat, oven, koelkast met vriezer en een wasmachine. De slaapkamers beschikken alle over een ensuite badkamer met wastafel, douche, toilet en bidet.
Appartementen Begane Grond
Appartementen 1 & 2 zijn bijna identiek en hebben de entree naast de buitentrap aan de voorzijde van het landhuis. Appartement 2 heeft echter een iets grotere woonkeuken. Ze beschikken over twee 2-persoons slaapkamers, één slaapkamer met een 2-persoonsbed en de 2e slaapkamer met twee 1-persoonsbedden. Er kan nog een extra bed worden bijgezet.
Bij de entree zijn er voor beide appartementen zitjes gemaakt en aan de achterzijde van het landhuis, onder de veranda, is er voor elk appartement nog een extra eigen zitje gemaakt met eettafel.
Appartementen 1 & 2 zijn geschikt voor 4-5 personen.
Appartementen 1e verdieping
Appartement 4 is bereikbaar via de buitentrap en beschikt over een ruime woonkeuken met directe toegang tot een zeer fraai balkonterras met een weids uitzicht over de wijngaarden en de heuvels. Daarnaast zijn er twee 2-persoons slaapkamers, één slaapkamer met een 2-persoonsbed en de 2e slaapkamer met twee 1-persoonsbedden. Er kan nog een extra bed worden bijgezet.
Het appartement 4 is geschikt voor 4-5 personen.
Appartement 5 is bereikbaar via de buitentrap en beschikt over een zeer ruime woonkeuken dat via een halletje toegang geeft tot drie 2-persoons slaapkamers, waarvan één met een extra bed en één met een extra stapelbed.
Vanuit de masterslaapkamer is er direct toegang tot een zeer fraai balkonterras met een weids uitzicht over de wijngaarden en de heuvels.
Het appartement 5 is geschikt voor 9 personen.